«Атомремонтсервіс» замовить розробку «Керівництва з управління запроєктними аваріями у ЦСВЯП»

05.07.2022

 Відокремлений підрозділ НАЕК «Енергоатом» «Атомремонтсервіс» оголосив про закупівлю комплексних інженерних послуг з розробки Керівництва з управління запроєктними аваріями у Централізованому сховищі відпрацьованого ядерного палива.

Послуга надаватиметься у 3 етапи. Перший: збір вихідних даних, виконання та аналіз розрахунків аварійних сценаріїв, а також аналітичне обґрунтування Керівництва. У звіті мають бути надані: перелік сценаріїв запроєктної аварії (ЗПА); опис та обґрунтування розрахункових моделей; результати розрахунків аварійних сценаріїв та їх аналіз. Також має бути наданий звіт з аналітичного обґрунтування стратегій управління ЗПА у ЦСВЯП.
Другий етап включає розробку Керівництва, технічне обґрунтування стратегій управління ЗПА у ЦСВЯП, верифікацію та валідацію Керівництва.
І на третьому етапі передбачено доопрацювання документа, технічний супровід його погодження з Держатомрегулювання.
Очікувана вартість послуг – 2,105 млн грн; кінцевий строк подання пропозицій – 1 серпня 2022 року.
Нагадаємо, у 2020 році НАЕК «Енергоатом» залучив АРС до робіт з введення в експлуатацію ЦСВЯП.
У квітні 2022 року НАЕК «Енергоатом» отримав окремий дозвіл Держатомрегулювання № ЕО 001060/1/15 на провадження діяльності на етапі життєвого циклу «введення в експлуатацію» ядерної установки ЦСВЯП. Водночас, за інформацією ІнфоАтом, в документі є низка вимог, які необхідно виконати протягом цього етапу.

РАВ і ВЯП