Чесько-українська ES Group отримала Сертифікат постачальника ČEZ Group

11.05.2022

 Чеська компанія ES Group Europe s.r.o., яка входить до складу чесько-української групи компаній Energy Safety Group (ES Group), успішно пройшла аудит ČEZ Energoservis та отримала сертифікат постачальника ČEZ Group – найбільшої енергетичної компанії Чехії, оператора АЕС.

Як повідомляється на сайті ES Group, сертифікат затверджено 29 квітня у Темеліні.
Документом визначено, що ES Group Europe є кваліфікованим надавцем послуг з проведення експертних аналізів проєктної документації для ČEZ Energoservis. 
«Отриманий сертифікат – це чергове підтвердження того, працює виключно за найвищими інжиніринговими стандартами. Переконані, що наша співпраця з ČEZ Group буде корисною для безпечної експлуатації АЕС та розвитку атомної енергетики Чехії і України», - зазначається у інформаційному повідомленні компанії.
Компанія ČEZ ENERGOSERVIS, яка входить до складу ČEZ Group, надає комплексні послуги з ремонту основних компонентів АЕС Дуковани та Темелін, а також низки гідроелектростанцій Чехії.
Основним напрямом діяльності ES Group Europe s.r.o. є ініціювання, підготовка, супровід та реалізація проєктів у галузі атомної та теплової енергетики. Компанія також надає комплекс послуг для закордонних партнерів, які працюють на ринку атомної енергетики України, і виступає як їхній місцевий представник. Комплекс послуг включає: підбір оптимального обладнання; проєктно-конструкторські роботи; розрахунково-аналітичні обґрунтування; розробку або адаптацію звітної документації; сертифікацію та ліцензування; інші супутні послуги для забезпечення успішної реалізації проєктів.
Нагадаємо, на початку лютого було повідомлено, що за підтримки Česká exportná banka (Чеського експортного банку) компанія ES Group поставить на Мецаморську АЕС у Вірменії шість мобільних дизель-генераторів.

Компанії