«Енергоатом» поки що не купує електробуси для РАЕС на 230 млн гривень

04.01.2023

 Відокремлений підрозділ «Енергоатома» «Атомпроектінжиніринг» скасував тендер на закупівлю 10 електричних автобусів і п'яти зарядних станцій прискореного типу до них на очікувану суму 230 млн грн. Як повідомляється у системі Prozorro, таке рішення замовник ухвалив, відхиливши обидві подані на тендер пропозиції - від ТОВ «Завод ЕлектронМаш» і ТОВ «Авто-Регіон».

Відкриті торги було оголошено наприкінці жовтня минулого року з терміном поставки до 31 липня 2023 року. Техніка мала бути поставлена у Вараш, де розташована Рівненська АЕС.
«ЕлектронМаш», який пропонував електричні автобуси власного виробництва «Електрон» і польські зарядні станції Enika, переміг 16 грудня 2022 року з ціновою пропозицією у 225,1 млн грн проти 228,16 млн грн конкурента «Авто-Регіон».
Проте замовник відхилив пропозицію переможця у зв'язку з тим, що він «вказав невідповідний термін поставки товару» (11 міс. від дати підписання договору). «Авто-Регіон», який пропонував турецькі автобуси Temsa та зарядні станції Vestel, мав до 27 грудня усунути невідповідності, зокрема що стосуються локалізації.
Проте, як йдеться в протоколі розкриття тендерних пропозицій, невідповідності не були виправлені, а відтак його пропозицію також було відхилено, а торги скасовано.
Цікаво, що під час візиту на РАЕС 30 грудня президент «Енергоатома» Петро Котін, як пише видання "Голос України", поінформував колектив Рівненської атомної електростанції, що тендерні процедури щодо закупівлі для РАЕС електричних автобусів для перевезення персоналу тривають.
Нагадаємо, у січні 2022 року президент України підписав закон «Про внесення змін до закону України «Про публічні закупівлі» щодо створення передумов для сталого розвитку та модернізації вітчизняної промисловості». Ним передбачено, що у перший рік дії закону під час закупівлі продукції машинобудування буде потрібно щонайменше 10% української складової, кожного наступного року цей показник збільшуватиметься на 5%, доки не досягне 40%.
До переліку товарів, що підпадають під дію закону, входять, зокрема, дизель-генератори, турбогенераторні установки, трансформатори, конденсатори, насоси, автомобілі швидкої допомоги, автобуси різних типів, трамваї та тролейбуси, вантажні та спецавтомобілі, електробуси, кузови транспортних засобів, причепи, локомотиви, залізничні вагони, вертольоти, літаки і космічні апарати, парові турбіни, гірничорудні машини. Водночас, вимоги локалізації не поширюються на компанії з країн-членів угоди GPA, зокрема, ЄС і США.

Компанії