росатомівці на ЗАЕС розкрадають бюджети російської держкорпорації-окупанта – ГУР Міноборони

01.12.2022
Представники «росатому» на ЗАЕС привласнюють гроші, призначені на зарплати українському персоналу. Про це повідомило ГУР Міністерства оборони в своєму телеграм-каналі.
«Представники корпорації «росатом»  «відмивають» гроші, які виділяються на здійснення управління Запорізькою атомною електростанцією. Для цього вони оформлюють фіктивні фінансові документи (корпоративні картки) на ім’я персоналу ЗАЕС, які мають громадянство України», - йдеться у повідомленні. 
Як пояснює ГУР, реальні фінансова звітність не оформлюється і не подається. Тобто, гроші які призначались для оплати роботи персоналу станції, привласнюються окупаційною адміністрацією та співробітниками «росатому».
За даними ГУР МО, наразі на ЗАЕС залишається близько 500 окупантів, 200 з яких це так звані «кадирівці» з батальйону «ахмат». Їхнє головне завдання – залякування персоналу та схиляння до співпраці з окупантами.

Головне управління розвідки зазначає, що у промисловій зоні станції виявлено близько 300 мін, які залишили по собі підрозділи окупантів, коли залишали станцію. Про це було повідомлено так звану «поліцію» Енергодару.  При цьому співробітники фсб, які прибули на місце подій, розповсюдили інформацію, що це начебто «тайники диверсійних підрозділів ЗСУ». 

АЕС