ES Group поставила обладнання та розпочала сервіс-обслуговування гайковертів на ХАЕС. Компанія є ексклюзивним представником Тensor AB

17.10.2022
Чеська ES Group Europe s.r.o. у прискореному порядку поставила для енергоблока №1 Хмельницької АЕС комплекти ЗІП для ремонту гайковертів. Як повідомляє компанія на своєму сайті, було поставлено комплекти для гайковерту TG-160/180 для ущільнення головного роз’єму реактора ВВЕР 1000 та гайковерту TGC-65-81 для головного циркуляційного насосу ГЦН-195М. Обидва - виробництва шведської Tensor AB.
ES Group повідомила, що комплекти ЗІП вже пройшли вхідний контроль, а компанія починає сервіс-ремонт компонентів натягувачів, системи відкручування та закручування шпильок, балансувального циліндру натягувача, гідравлічних систем та насосної станції гайковертів.
Компанія також зазначає, що план проведення сервісного обслуговування був затверджений Tensor AB за результатами проведеної у 2020 році інспекції поточного стану обладнання для ущільнення головного роз’єму реактора та роз’єму ГЦН. План включає постачання необхідних матеріалів та запасних частин, а також послуги з обслуговування та випробувань.

"Tensor AB є розробником та виробником гідравлічної продукції для ядерної, хімічної, нафтової та енергетичної промисловості. Українські АЕС понад 10 років співпрацюють із шведською компанією з метою уникнення залежності від російських виробників продукції для АЕС з реакторами ВВЕР", - йдеться у інформаційному повідомленні. 

Компанії