"Атомпроєктінжиніринг" продовжує супровід Ташлицької ГАЕС. Замовлені дві "фітопослуги" у Національного науково-природничого музею

15.09.2022
"Атомпроєктінжиніринг", що входить до складу НАЕК "Енергоатом", замовив послуги фітомоніторингу та геолокації раритетних та інвазійних видів рослин, рідкісних рослинних угруповань та екотопів зони впливу ТГАЕС у зв’язку з підвищенням рівня Олександрівського водосховища до відмітки +16,9 м.
Науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи виконає Національний науково-природничий музей НАН України до кінця року. Вартість робіт – 555,7 тисяч грн.

Договір оприлюднено 14 вересня. Того ж дня на майданчику Prozorro розміщено ще один договір, укладений АПІ без тендера з Національним науково-природничим музеєм НАН України на суму 525 тисяч грн. АПІ замовив музею НДДКР на тему "Раритетний фітогенофонд судинних рослин зони впливу Ташлицької ГАЕС в комплексі з Олександрівським водосховищем та розробка в 2022 р. заходів його збереження шляхом інтродукції, культивування та реінтродукції". Строк дії договору теж до кінця поточного року. 

Компанії