російські війська знов обстріляли ЗАЕС. «Енергоатом» повідомив про 10 прильотів

11.08.2022
Фото: ІнформNapalm

 російські загарбники знову обстріляли Запорізьку АЕС і території поблизу атомної електростанції. Про це повідомив Telegram-канал «Енергоатома».

За їхньою інформацією, зафіксовано п’ять «прильотів» у районі комендатури станції – безпосередньо поруч із дільницею зварки та сховищем джерел випромінювання. Ще п’ять «прильотів» сталися в районі пожежної частини, яка розташована неподалік від ЗАЕС.
«Енергоатом» повідомив, що постраждалих нема, пожежа загашена, лише вчасно не проведено перезмінку. «Допоки ситуація остаточно не нормалізується, роботу продовжуватимуть працівники попередньої зміни», - зазначає компанія.
У повідомленні наголошується, що ситуація на ЗАЕС є контрольованою, а інформація що персонал у паніці залишає станцію розповсюджується окупантами.
У енергодарських пабліках повідомили, що у першій половині дня російські окупанти обстрілювали сусідні з енергодаром села.
Нагадаємо, сьогодні о 22:00 за київським часом Рада Безпеки ООН почне розглядати питання безпеки Запорізької АЕС у зв‘язку з російським вторгненням в Україну та посиленням бойових дій на півдні України. 

АЕС