«Енергоатом» перевів гендиректора РАЕС на посаду директора АРС

27.06.2022

 Генерального директора ВП «Рівненська АЕС» Павла Павлишина на період дії воєнного стану відповідно до статті 3 Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» переведено на посаду директора ВП «Атомремонтсервіс».

Про це повідомив НАЕК «Енергоатом» у своєму Telegram-каналі, зазначивши, що обов’язки генерального директора Рівненської атомної електростанції впродовж цього періоду тимчасово виконуватиме головний інженер РАЕС Павло Ковтонюк, а виконання обов’язків головного інженера станції покладено на заступника головного інженера з технології та інжинірингу В’ячеслава Стоянова.
«Очолюючи «Атомремонтсервіс», Павло Павлишин має забезпечити якнайшвидшу ліквідацію пошкоджень критичної інфраструктури внаслідок бойових дій та окупаційної діяльності ворога в м. Славутич та на об‘єктах, розташованих у Чорнобильській зоні відчуження на майданчику Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива ВП «Атомремонтсервіс», а також своєчасне та якісне виконання ремонтних робіт, зокрема й аварійних і позапланових, на майданчиках АЕС та інших об‘єктах НАЕК «Енергоатом» - йдеться у повідомленні.
Водночас, 25 квітня «Енергоатом» повідомляючи, що отримав від ДІЯРУ дозвіл на введення в експлуатацію ЦСВЯП, наголошував, що «наразі ЦСВЯП цілком готове до експлуатації! На щастя, воно не постраждало від дій окупантів. Усе обладнання, комп’ютерна та спеціальна техніка працюють у нормальному режимі». Як повідомляла тоді ДІЯРУ, дозвіл було видано без інспекційного обстеження.

АЕС