Слідчі зайнялися діяльністю в Україні російської компанії «Росатом Східна Європа»

08.05.2022

 3 млн грн коштів російської компанії «Росатом Східна Європа» передано в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА). Про це повідомила пресслужба Київської міської прокуратури на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

Слідством встановлено, що в місті Києві здійснює свою діяльність ТОВ «Росатом Східна Європа», засновником якого з часткою 99,9% є резидент рф, який на 100% належить юридичній особі ОАО «Атомный энергопромышленный комплекс». Останній у свою чергу на 100% належить державній корпорації по атомній енергії «Росатом». Таким чином, кінцевим бенефіціарним власником з часткою 100% долі в ТОВ «Росатом Східна Європа» є державна структура, підконтрольна уряду рф.
Зазначається, що Подільською окружною прокуратурою міста Києва спільно зі слідчими Подільського УП ГУНП у м. Києві за матеріалами ГУ СБ України в м. Києві та Київській області передано кошти резидента рф у сумі понад 3 млн гривень в управління до Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 110-2 КК України).
Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Компанії