Розпочалися комплексні холодні випробування ЦСВЯП - фото

26.01.2022
Сьогодні, 26 січня, на майданчику Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива розпочалися комплексні холодні випробування. Участь у випробуваннях беруть інженери НАЕК «Енергоатом» та  відокремлених підрозділів компанії, а також Holtec International. Присутні представники Держатомрегулювання на майданчику ЦСВЯП.  
Випробування триватимуть до 4 лютого 2022 року згідно із Програмою введення в експлуатацію ЦСВЯП, ПМ-В.0.46.196-21, яку погоджено із Державною інспекцією ядерного регулювання.
Після завершення комплексних холодних випробувань та отримання пакету документів на отримання окремого дозволу Держатомрегулювання проведе інспекційне обстеження ЦСВЯП, за результатами якого розгляне питання щодо надання окремого дозволу на введення об’єкту в дослідно-промислову експлуатацію. Ліцензування сховища буде розглянуто через рік за результатами дослідно-промислової експлуатації.

Як повідомив НАЕК «Енергоатом», автономні випробування систем ЦСВЯП у холодному режимі, які тривали майже два місяці, завершено 24 січня. 

РАВ і ВЯП