НВП «Радій» успішно завершив випробування коробок функціональних типів SFB та PFB

23.11.2021
На полігоні ПАТ «НВП «Радій» успішно завершилися приймальні випробування дослідних зразків коробок функціональних типів SFB та PFB. Випробування проводилися за програмою та методикою, розробленою фахівцями компанії «Радій». Про це повідомляє сайт підприємства.
Коробки функціональні призначені для прийому та розподілу електричної енергії, забезпечення дистанційного та/або місцевого управління електрофікованим технологічним обладнанням (вентилятор, помпа, заслінка, регулюючий клапан та інші). Також коробки дозволяють забезпечити з'єднання та відгалуження жил контрольних та силових кабелів при монтажі та ремонті комутаційних пристроїв та захисту від перевантажень та надструмів.
Коробки функціональні можуть використовуватися для заміни коробок затискачів і блоків електроприводу засувки, що вимагають заміни. Це обладнання застосовується на електростанціях (у тому числі й атомних), підприємствах електромереж та енергетики, на об'єктах промисловості та у складі електричних установок малої енергетики (дизельних, вітрових, сонячних та інших електростанцій).

Результати випробувань підтвердили, що розроблена продукція відповідає вимогам проєкту технічних умов, а також вимогам чинних норм, правил та стандартів з ядерної та радіаційної безпеки. Обладнання придатне для використання на об'єктах атомної енергетики та рекомендоване для серійного виробництва. 

Компанії